زمان مطالعه: 2 دقیقه

موج مالی

بخوانید و همیشه به روز باشید

موج مالی چیست؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه
موج مالی فقط یک سایت خبری در زمینه مالی نیست. درست است در نگاه نخست موج مالی یک مجله علمی برای اطلاع رسانی و آموزش مفاهیم مالی باشد ولی در واقعیت مقداری که به دقت کنید خواهید فهمید آرمان و هدف موج مالی رشد شما از دید اقتصادی و مالی در کسب و کار، در زندگی شخصی، همچنین مدیریت زندگی است نه فقط چند مقاله و چند رفرنس از کتاب های مختلف که هر سایت دیگری می توانید ببینید . این مورد از شعار موج مالی قابل پیشبینی کرد که  ما فقط یک مجله علمی ساده  نیستیم، بلکه کوششی هستیم برای رشد سبک زندگی مالی شما . از مفاهیم مالی شخصی گرفته تا مالی شرکتی و بازار های مالی و بازاریابی و رشد کسب و کار.

موج مالی قلمرو گسترده ایی است که پنجره ایی از زندگی مالی برای شما باز می کند.

امواج بازدید موج مالی

زمان مطالعه: 2 دقیقه
موج مالی به عنوان یکی از محبوب ترین مجله علمی فارسی در زمینه مالی و کسب و کار، در طول فعالیت و تلاشی که تا الان داشته ، توانسته است تا توجه دامنه ای وسیع از مخاطبین را به سمت خود بکشاند. بی طرفی این مجله و علمی بودن این مجموعه، در کنار کاربران وفادار، موجب شده تا الان موج مالی یکی از مجله های علمی معتبر در زمینه مالی و کسب و کار ایران به شمار رود.

چقدر مقالات نشر شده معتبر است؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه
قلب تپنده موج مالی بدون تردید  تولید محتوا است. دانشجویانی که با جان و دل به مخاطبینشان اهمیت می دهند و همیشه سعی می کنند تا علمی ترین و معتبر ترین مقالات را با استفاده از کتاب ها و مقالات معتبر به زبان فارسی نشر شود. موج مالی تا الان بدون تعطیلی، بیش از 1  مقاله را منتشر کرده است. جهان مالی و کسب کار با سرعتی فراتر از نور در حال تغییر است و افتخار ما این است که در این زمینه فعالیت می کنیم و پا به پای شما هستیم.

موج مالی فقط سایت است ؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه
دایره کاربران موج مالی فقط به کسانی که از طریق سایت مقالات ما را دنبال می کنند، خلاصه نمی شود. مجله علمی موج مالی از ابتدا با تمرکز بسیار بر روی شبکه های اجتماعی تاسیس شد و حالا پس از یک سال فعالیت، کاربران زیادی در شبکه های اجتماعی موج مالی را دنبال می کنند.

درموج مالی نوشتن، یادگیری دوباره است.

چالش ها ما را ناامید نمی‌کنند، بالعکس به ما تجربه های بیشتر می دهد.